مجله اینترنتی اظهار
اظهار دات آی آر

پاسخ محکم سردار قاسم سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران است .

قاسم سلیمانی و پاسخ دندان شکن به ترامپ

محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در دولت دهم پیرامون صحبت‌های قاطع فرمانده سپاه قدس خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت:  تهدیدهای ترامپ و آمریکا در حوزه های اقتصادی و نظامی برای ما بی سابقه نیست و مطمئناً ترامپ هم به سرنوشت ریگان، بوش و دیگر روسای جمهور آمریکا گرفتار خواهد شد و از صحنه سیاسی کنار خواهد رفت اما ملت ایران سرافرازانه راهش را ادامه خواهد داد.

وی اظهار داشت: قهرمان ملی و جهادی  ما سردار حاج قاسم سلیمانی پاسخ قاطعی به ترامپ داد که حرف دل ملت ایران است. ما از این پیام خوب سردار سلیمانی که گفته « کشور ما هیچگاه شروع کننده جنگی نخواهد بود اما اگر تهدیدی شود در مقابل آن ایستادگی خواهد کرد» حمایت و تشکر می‌کنیم.

نماینده سابق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در دولت دهم با اشاره با تاکید بر بی اهمیت‌ بودن تهدیدهای ترامپ گفت: همانطور که سردار سلیمانی گفت « در شأن رئیس جمهور کشور بزرگ اسلام نیست جواب این سخنان بی‌ارزش را بدهد و ارزش پاسخ ندارد »‌ ما نیز می‌گوئیم  یاوه گویی‌های ترامپ  ارزش پاسخ از سوی رهبران ما را ندارد و سردار و سرباز اسلام بخوبی پاسخ او را در صحنه نبرد خواهد داد.

انتهای پیام/

مجله اینترنتی اظهار

 

این مطلب را هم بخوانید :  سردار سلامی: اگر آمریکایی ها برای شناورهای ما مخاطره ایجاد کنند هدف قرار می گیرند
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 3 =