مجله اینترنتی اظهار
اظهار دات آی آر

سالار عقیلی : نقش مهم اردوهای جهادی در فرهنگ کشور/ نباید فعالان محرومیت‌زدایی کشور را تنها گذاشت

عقیلی با خدا قوت به‌ همه فعلان اردوهای جهادی، گفت: اردوهای جهادی نقش بسیار مهمی در فرهنگ کشور دارد.

خواننده محبوب کشورمان، با اشاره به اهمیت حرکت‌های جهادی در محرومیت‌زدایی از مناطق محروم اظهار کرد: حرکت جهادگران بسیجی انسان دوستانه، اخلاقی و ارزشی است و بنده به‌تمامی جهادگران خدا قوت عرض می‌کنم و برای همه آن‌ها از خداوند منان سلامتی و موفقیت را آرزومندم.

سالار عقیلی در توصیه به جهادگران جوان بسیجی توصیه کرد: از تجربه خدمتگزاران قدیمی استفاده کنید تا در بهبود بیش‌ازپیش کیفیت خدماتتان به مناطق محروم و مستضعف نشین تأثیرگذار باشد.

وی بابیان اینکه اردوهای جهادی نقش بسیار مهمی در فرهنگ کشور دارد و برای خدمت‌رسانی بهتر به مناطق محروم باید نیازهای ضروری آن منطقه شناسایی شوند، گفت: جهادگران باید در ابتدا نیازها و ضرورت‌ها را در روستاها شناسایی کنند و مأموریتشان را بر اساس برنامه‌ریزی دقیق انجام دهند؛ مدیریت حرکت‌های جهادی و هدایت این فعالیت‌های خودجوش بسیار مهم است و باید مبتنی بر دانش باشد.

این خواننده سرشناس تأکید کرد: اردوهای جهادی در کنار محرومیت‌زدایی از روستاها باید موجب رونق اشتغال و کسب‌وکار شود؛ باید نشست و فکر کرد که چگونه می‌توان با حضور جوانان جهادگر در روستاها به اقتصاد ساکنان روستا کمک کرد.

عقیلی با دعوت همگان برای کمک به جهادگران، تصریح کرد: باید با تلاش بیشتر و اتحاد به جهادگران کمک کنیم و این کمک می‌تواند مادی یا معنوی باشد، باید امکانات موردنیاز جهادگران را فراهم کنیم و آن‌ها را تنها نگذاریم. /صاحب نیوز /


مجله اینترنتی اظهار

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − پنج =