مجله اینترنتی اظهار
اظهار دات آی آر

خلیلی: حیف است این پرسپولیس صعود نکند/ تیم‌های عربی دنبال فرصتی برای عقده‌گشایی بودند

محسن خلیلی
مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: تیمی با این پتانسیل و کیفیت شایسته صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آست.
محسن خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره دیدار پرسپولیس و لخویا که روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، گفت: پرسپولیس سال‌ها بود که چنین پتانسیلی برای موفقت در بازی‌های داخلی و آسیایی نداشت. تیم یکدست و منسجم که با شایستگی فراوان قهرمان لیگ شد و در حال حاضر هم این شایستگی را دارد که راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.
هواداران هشدارها را جدی نگرفتند
وی با ابراز تأسف از محرومیت تماشاگران پرسپولیس از تماشای این تیم با لخویا، یادآور شد: بارها مسئولان فدراسیون و حتی خود پرسپولیسی‌ها به هواداران هشدار داده بودند که در بازی‌های بین‌المللی نباید مواد آتش‌زا و اشیاء پرتاب کنند، اما متءسفانه یکسری تماشاگرنما که من آنها را هوادار پرسپولیس نمی‌دانم، اقدام به این کار کردند و باعث شدند یکصدهزار تماشاگر از تماشای یک بازی جذاب و بسیار مهم محروم شوند. این افراد نباید هرگز خودشان را برای این اتفاق ببخشند. تیم‌های عربی خیلی وقت بود دنبال چنین فرصتی برای عقده‌گشایی بودند و باید اعتراف کنم فوتبال ایران همچنان در کنفدراسیون آسیا هیچ قدرتی ندارد.
لخویا از نبود هوارداران بیشتر سود می‌برد
مهاجم پیشین پرسپولیس تصریح کرد: به عقیده من بیشتر از اینکه پرسپولیس از نبود تماشاگران متضرر شود، این لخویاست که از این اتفاق سود می‌برد. از این جهت که عرب‌ها همیشه از بازی مقابل یکصد هزار تماشاگر واهمه دارند و شکست‌های سنگینی هم مقابل همین تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی متحمل شده‌اند. به هر صورت امیدوارم بازیکنان پرسپولیس در بازی روز سه‌شنبه خود از تک موقعیت‌ها سود برده و کار لخویا را در بازی رفت تمام کنند، چرا که مسلماً در قطر شرایط بازی بسیار متفاوت خواهد بود.
پرسپولیس باید قدر تک موقعت‌هایش را بداند
خلیلی با بیان اینکه پرسپولیس در خط میانی و خط حمله بهترین تیم آسیاست، عنوان کرد: امیدوارم روز سه‌شنبه خط هافبک و حمله پرسپولیس روز خوب‌شان باشد. آنها هر وقت آماده باشند کمتر تیمی توانسته مقابل‌شان دوام بیاورد. قطعاً لخویا هم این موضوع را خوب می‌داند و در ورزشگاه آزادی رو به یک بازی بسته خواهد آورد. خیلی مهم است که مهاجمان پرسپولیس در این بازی قدر تک موقعیت‌های خود را بدانند.
پرسپولیس به بازیکنی وابسته نیست
وی در پایان راجع به ادعای اخیر برخی بازیکنان پرسپولیس در مورد پیشنهادات‌ خارجی‌شان نیز گفت: این حق هر بازیکنی است که در مورد آینده خود تصمیم بگیرد و نمی‌شود از بازیکنی بابت این قضیه خرده گرفت. مسئله‌ای که نیاز به تأکید دارد این است که پرسپولیس با هوادران خونگرم و با معرفتش همیشه بزرگ بوده و می‌ماند و رفتن بازیکنی از این تیم باعث کوچک یا تضعیف شدنش نخواهد شد. مخصوصاً اینکه پرسپولیس در این دو سال اخیر بیشتر روی کار تیمی موفق بوده تا اینکه بازیکنی بخواهد یک تنه بار فنی این تیم را به دوش بکشد.
مجله خبری اظهار
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − چهار =