مجله اینترنتی اظهار
اظهار دات آی آر

پُتک سنگین ارز بر رکاب دوچرخه سواران / قیمت یک دوچرخه حرفه‌ای به ۲۵ میلیون تومان رسید .

دوچرخه سواری در رقابت با ارز

محمد فرهادی مربی تیم ملی دوچرخه سواری نابینایان از وارد نشدن قطعات دوچرخه دونفره اظهار داشت: هم‌اکنون هزینه یک دستگاه دوچرخه در‌حدود ۲۵ میلیون تومان است و دوچرخه سواران را برای خرید تجهیزات با مشکل جدی مواجه کرده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری نابینایان پس ازهشت سال در بهار ۹۷ افزود: طی مسابقات قهرمان کشوری که از ۲۲ اردیبهشت ۹۷ در زنجان در جاده کوهسار برگزار شد شرکت کنندگان در دو ماده یک و چهار کیلومتر در بخش دوچرخه سواری دونفره با یک دیگر رقابت کردند.

طاهر مقدم در بخش عقب ران و سینا امیر اعلایی در بخش جلوران از استان زنجان مقام نخست، یوسف خلیلی و محمد بخشی از استان آذربایجان شرقی مقام دوم و میلاد مرادی و بهداد قربانلو از استان زنجان مقام سوم از این دوره از مسابقات را کسب کردند.

در اردوی اول استان زنجان سه رکودگیری را پیش و یک رکود گیری را عقب افتاد که منجر به کشیده شدن مسابقات به اردوی دوم از اول مرداد ماه در تبریز شد.

محمد فرهادی از آماده شدن دوچرخه سواران برای مسابقات پارآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ که یک نفر از بازیکن ها انتخاب و اعزام خواهد شد، خبر داد و افزود: اردوی آمادگی بعدی تیم ملی در مشهد برگزار خواهد شد.

در این مسابقات فرهادعصفوری از زنجان سرمربی و رئیس انجمن دوچرخه سواری دونفره معلولین و جانبازان، محمد فرهادی از زنجان مربی نابینایان و علیرضا مکوندی مربی تیم ملی جانبازان حضور دارند.

ورزشی

انتهای پیام/

مجله اینترنتی اظهار

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =